Svěřte své tělo kuličkám


Sedací vaky nebo pytle mají v naší mateřštině naprosto neutrální označení. Zato v Anglii, kde se v šedesátých letech minulého století zrodily, vychází jejich název z původní náplně. Fazole sice za kanálem v názvu zůstaly, ale náplň nemá s luštěninami naštěstí už nic společného. O dokonalé pohodlí se starají polystyrenové kuličky.

křeslo

Co tedy nabízejí moderní vaky­? Proč stojí za to je doma mít?

Počet plusů, kterými toto atraktivní vybavení u uživatelů boduje, je dost velký. Můžeme si výhody, které ve srovnání s klasickými sedačkami i jiným odpočinkovým nábytkem nabízí, vyjmenovat.

1.      variabilita
2.      mobilita
3.      zdravé sezení
4.      nenáročná údržba
5.      cenová dostupnost
6.      atraktivní vzhled

Každý bod by si zasloužil podrobnější rozbor, ale zastavme se u toho, co dělá z těchto pytlů tak empatického společníka. Milióny kuliček, které tvoří náplň vaků, se starají o to, aby žádné tělo netrpělo. Pokud máte zájem o toto zdravé pohodlí, tak si ho vyberte z nabídky. Už první seznámení se skutečně zajímavou nabídkou, vás okouzlí. Stránky https://www.beanbag.cz/sedaci-vaky-duo se před vámi budou odvíjet jako krásně barevný film, kde hlavní roli hraje pytel. Čeho je schopný, už víte. A čím si vás ještě může naklonit?