Abyste se i při sportování cítili dobře

Značka Craft vám zaručí kvalitní oblečení od renomované švédské značky, která je zárukou kvality. Oblečení je funkční a pohodlné. Zakoupit si můžete prádlo pro jakýkoli sport. Protože každý sport vyžaduje jiný druh pohybu a jiné podmínky, je důležité, abyste vybírali oblečení, které je uzpůsobené danému pohybu a umožňuje jeho pohodlné vykonávání. oblečení Craft od c-store.cz/, je tou nejlepší volbou. Najdete tu široký výběr oblečení pro běh, cvičení v tělocvičně, volný čas či zimní sporty.

odpočívající cyklista

Oblečení je luxusní, pěkné a navíc za skvělé ceny.
Ženy, které chtějí jet na kole v sukni, mají možnost zakoupit si dámskou cyklistickou sukni s vnitřními odnímatelnými boxerkami s cyklovložkou. Materiál je prodyšný a elastický. Sukně má široký pás pro pohodlí. Nohavičky boxerek jsou zakončeny do gumy se silikonovým potiskem. Nebojte se, nikdo vás nepřehlédne. Sukně má i reflexní potisk.

Kvalitní obuv TRAILROCbyl fenomén, proto druhá generace na ni navazuje. Z první generace podešve zůstal design, konstrukce a rozmístění špuntů a byla přidána plochá platforma podešve RACE ULTRA. Bota je pohodlná při dlouhých bězích na přírodním povrchu.
Termoprádlo COOLpro halové sporty a fitcentra je ideální volbou pro sporty, které vykonáváte uvnitř. CRAFT STAY COOL je chladivé, elastické, spolehlivě odvání pot a rychle schne. Můžete ho použít i venku při teplém počasí.
ACTIVE prádlo je určené pro vysokou intenzitu pohybu a do chladného počasí. Je zpracované z polyesterové pleteniny, kdy je dosaženo ideálního odvodu vlhkosti a zároveň dostatečně zatepluje. Materiál je založen na bázi vzduchových kanálků. Díky nim je odváděno přebytečné teplo.

ženy cvičící jógu

WARM prádlo je do chladného počasí, kdy intenzita pohybu je nízká. Vhodné pro sjezdové lyžování.
Ženy ale při sportu potřebují oporu pro svá prsa. Od toho tu jsou Podprsenky CRAFT Ttraining. Tyto podprsenky jsou vhodné pro nižší a střední aktivitu. Rychle odvádějí pot, mají ploché švy, širší skrytou gumu pod prsy, ušité jsou z dvojitého materiálu.